Два автомобила се сблъскаха днес по обяд в района на кръстовището между улиците "Цар Симеон I" и "Ген. Гурко", видя репортер на ЕраНова. За щастие от удара няма сериозно пострадали, а само леки материални щети. Най-вероятната причина за катастрофата е рязко спиране на водача на предния автомобил и неспазването на достатъчно дистанция от страна на задната кола. На място бе изпратен екип на полиция и "Спешна помощ", като водачите бяха прегледани и им беше взета проба за употреба на алкохол и наркотични вещества.