Галя Василева, която е кандидат за народен представител от Бургас и областен административен секретар на ГЕРБ, упражни правото си на глас в следобедните часове на днешния ден. Тя даде своя вот в избирателната секция, разположена в ОУ "Пейо Яворов" в морския град.
Пред репортер на ЕраНова Василева сподели своите мотиви за гласуването и изрази гражданската си позиция:
"Гласувах за сигурност и стабилност, за модерно образование, качествено и достъпно здравеопазване, за грижа както за младите семейства, така и за възрастните хора. Мой личен приоритет е развитието на малките населени места. Гласувах за хората, които имат опита и експертизата и са доказали във времето, че работят за развитието на област Бургас."
Припомняме, че тя пое поста на областен секретар на партията в Бургас преди няколко месеца и активно участва в обществено-политическия живот на региона.